Usługi

RENOWACJA

Istnieje możliwość dowolnego wykończenia (bejcowanie, lakierowanie, politurowanie, woskowanie , olejowanie, malowanie itd.) lub przerobienia mebli, które są dostępne w formie oczyszczonej ze starych powłok i mebli do renowacji. Przekształcając nasze meble nadajemy im drugie tchnienie, nowy charakter, nową formę, nową jakość.

Jeśli maja Państwo w domu stary drewniany mebel, który darzycie szczególnym sentymentem i któremu chcielibyście dać „drugie życie” to trafiliście we właściwe miejsce.  Możemy stary mebel odnowić, zmienić jego kolor albo też nadać mu całkiem nową funkcję. Korzystając  z własnego doświadczenia i naszych oraz Państwa pomysłów i inspiracji. Zaproponujemy projekt, który pozwoli Państwu jeszcze długo cieszyć się  ulubionym meblem.

Posiadamy profesjonalną pracownię renowacyjną , w której oferujemy najwyższą jakość naszych usług. Współpracujemy z zaufanymi rzeźbiarzami, tokarzami, tapicerami. Wykonujemy kompleksową renowację dbając o najwyższą jakość i trwałość wykonywanych prac.

Nasza profesjonalna renowacja zyskała zaufanie i uznanie wielu naszych klientów oraz instytucji. Możemy pochwalić się udziałem w renowacji wspaniałej stolarki wyjątkowych historycznych obiektów Szczecińskich m.in. w Zamku Książąt Pomorskich czy Willi Lentza. Nasze meble są wykorzystywane na scenie Teatru Polskiego w Szczecinie.

W naszej pracowni wykonujemy renowację i naprawę mebli antycznych, która obejmuje:

-pełne prace stolarskie

- naprawa ubytków, dorabianie brakujących elementów ( nóg, listew, rzeźb itp.)

-usuwanie starych powłok- politury, lakiery, farb- do surowego drewna

-naprawę lub wymianę uszkodzonego forniru

-odrobaczanie, wzmocnienie drewna uszkodzonego przez owady, wymiana fragmentów nie nadających się do naprawy

- zmiana koloru mebla

- wymiana tapicerki

-wymiana uszkodzonej rafii

- artystyczne malowanie mebli- stylizacja, bielenie, postarzanie itp.

- naprawa lub wymiana okuć i zamków

-wymianę uszkodzonych elementów szklanych

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani renowacją prosimy o wysłanie zdjęcia mebla oraz kontakt z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących zakresu prac. Możemy wtedy dokonać wyceny usługi renowacji.

 

 WYKONYWANIE  KOPII MEBLI ORAZ MEBLI OD PODSTAW

Możemy wykonać dla Państwa kopie mebla który jest waszym marzeniem a nie możecie go nigdzie zdobyć. Istnieje możliwość wykonania również mebli pasujących do tych które już zakupiliście- wykonujemy szafki pod umywalki, zabudowy kuchenne, biblioteki, regały, komody i wiele innych. Wszystko jest kwestią ustaleń. Warunek jest jeden. Wykonujemy tylko meble drewniane.

Nasze meble odnawiamy i aranżujemy używając szlachetnych materiałów, litego drewna, często starego, nadgryzionego zębem czasu używając zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych technologii. Istnieje możliwość wykończenia mebli w dowolnej technice. W trosce o wyjątkową trwałość i urodę przedmiotu do realizacji projektów wykorzystywane są wyłącznie materiały o najwyższej jakości. Do Państwa rąk trafia rzecz niepowtarzalna o indywidualnym charakterze.

Nasze meble to najczęściej  projekty w pojedynczych egzemplarzach. Możecie mieć Państwo w domu przedmiot niepowtarzalny, którego nie będzie miał nikt inny.

 Zapraszamy Państwa do realizacji własnych pomysłów i inspiracji. Z wielką chęcią wyszukamy i wykonamy dla państwa przedmiot odpowiadający Państwa potrzebom i gustom.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl