Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz na adres email informacje z linkiem, który należy kliknąć, aby potwierdzić zamówienie - wtedy też rozpoczynamy proces jego realizacji.

Zamówione meble wysyłamy w ciągu 2 - 31 dni roboczych od czasu zaksięgowania wpłaty. Czas wysyłki zależy od grafiku firmy transportowej.W trosce o bezpieczeństwo Państwa przesyłek i oszczędzenia Państwu i nam rozczarowań organizujemy bezpieczny transport małymi firmami transportowymi. 

Jest to zadanie wymagające zorganizowania transportu zbiorczego w określony rejon kraju tak aby cena takiego transportu była atrakcyjna , niewygórowana i porównywalna z cenami firm kurierskich.

Trzeba zatem troszkę poczekać aż w danym rejonie zbierze się kilku klientów do których będą dostarczane przesyłki. Prosimy o wykazanie cierpliwości gdyż czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć do 31 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty.

Jak tylko firma transportowa odbierze od nas przesyłkę przesyłamy informację mailem chyba że przesyłka ma dotrzeć w ciągu 2-3 dni po odbiorze od nas wtedy kontaktuje się z Państwem tylko firma przewozowa.

Nie przesyłamy informacji o planowanej przesyłce ze względu na to, że firma przewozowa często zmienia terminy przyjazdu do nas i nie wiemy czy po poinformowaniu Państwa termin odbioru od nas przesyłki nie ulegnie zmianie.

Dokładny czas dostawy po odbiorze od nas paczki ustala już z Państwem osoba z firmy transportowej.

Jeśli przesyłka jest od nas odbierana nie znaczy to , że w dniu następnym będzie u Państwa. Samochód może jeszcze jechać w inne rejony kraju po kolejne przesyłki a do Państwa dotrzeć po tygodniu lub nawet dłuższym czasie. Istnieją również wypadki losowe rzadkie ale może się zdarzyć np. awaria samochodu a firma transportowa nie dysponuje dużą flotą i przesyłka będzie dostarczona dopiero po naprawie samochodu.W takich wypadkach prosimy o wyrozumiałość. NIE ODPOWIADAMY za ewentualne opóźnienia firmy transportowej po odbiorze od nas paczki.

Więcej informacji dotyczących transporty można znaleźć w >> regulaminie sklepu.

 

Dostępność produktów

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że mebel, który Państwo zamówiliście został sprzedany poza sklepem internetowym  a my nie zdążyliśmy zaktualizować jego dostępności - poinformujemy o tym niezwłocznie. Można też skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie przed zakupem i upewnić się czy produkt , który chcą Państwo zakupić jest na pewno dostępny.

 

Forma płatności

  • przelew na konto bankowe,
  • płatność elektroniczna (przelew on-line).
  • płatność za pobraniem- dostępna jedynie dla FIRM, którym wystawiany jest rachunek. W przypadku zakupu z przesyłką zawsze wymagamy przelewu zadatku na konto w wysokości 30 % wartości zamówienia.» formy płatności 

 

Forma dostawy

  • W trosce o bezpieczeństwo Państwa przesyłek i w celu oszczędzenia Państwu i nam rozczarowań większość mebli wysyłamy zaufanymi małymi firmami transportowymi. 
  • firma kurierska 

    Ze względu na znaczącą  ilość uszkodzeń mebli wysyłanych firmami kurierskimi, tylko niektóre nasze meble sami wysyłamy za ich pośrednictwem. Muszą to być jednak niewielkie meble, których prawdopodobieństwo uszkodzenia jest znikome. PŁATNOŚĆ za przesyłkę następuje przelewem wraz z kwotą za zakupiony mebel.

    Jeśli nie chcą Państwo naszego transportu organizowanego za pomocą małych form transportowych istnieje możliwość zamówienia firmy kurierskiej we własnym zakresie. W takim wypadku biorą Państwo pełną odpowiedzialność  za ewentualne uszkodzenie przesyłek podczas transportu. Ponieważ cena transportu obejmuje zarówno zapakowanie jak i dostarczenie paczki, w przypadku samodzielnego organizowania transportu zostanie naliczona opłata za przygotowanie mebla do wysyłki obejmująca koszty starannego  zapakowania przesyłki. Wyżej wymienioną opłatę należy przelać zanim wydamy paczkę kurierowi. Kwotę podajemy po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym z Państwem. Jednak ze  względu na częste uszkodzenia przesyłek nie polecamy Państwu tej formy transportu.

  • odbiór osobisty

Meble osobiście można odebrać pod adresem ul.Chmielewskiego 20 c w Szczecinie. W przypadku odbioru osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów dotyczących możliwych terminów odebrania mebla.Meble odbierane osobiście są przez nas pakowane za dodatkową opłatą .

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W >> REGULAMINIE SKLEPU

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl